Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Nowa technologia leczenia autyzmu opracowana przez naszych specjalistów

04.08.2018

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii jako innowacyjna firma rozpoczyna pracę nad specjalą elektroniczną kostką która będzie stanowić terapią pamięci, uwagi oraz trening neuronów lustrzanych u dzieci z autyzmem.

 

Artykuł innpoland

 

Portal rodzica dotyczący zagadnień związanych z autyzmem 

 

 


O AUDYCJI "U TOKTORA"

03.05.2018

Zapraszamy na sobotnią audycję w Tok FM u Doktora, gościem Adam Pabiś , tematyka aparaty słuchowe i wpływ hałasu na nasz układ krwionośny.

 

Audycja U Doktora

 


Innowacyjna metoda leczenia szumu usznego "made in Poland"

02.07.2018

Adam Pabiś w radiu Czwórka opowiada o leczeniu szumów usznych i problemach dotyczących słuchu.

 

Poniżej link do audycji zaprazamy 

Polskie Radio Czwórka- szumy uszne 


Jak nowe technologie wpływają na słuch?, zapraszamy na audyję w radiu TOK FM Człowiek 2.0

01.26.2018

Zapraszam do słuchania audycji "Człowiek 2.0" w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:40 i 15:40 porozmawiamy o tym, co najbardziej szkodzi naszemu słuchowi i jak można temu zaradzić.

 

Poniżej link do audycji 


Nowy inwestor Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii oraz Bioacoustic sp.z.o.o

01.22.2018

Chcielibyśmy poinformować że od 01.02.2018 roku do naszych spółek dołączy zagraniczny kapitał w postaci nowego inwestora. Frode Marc Bohan jest właścicielem takich spółek farmakologicznych jak ImunoPharma Japan, Natto Pharma Norway/USA notowanych na Norweskiej giełdzie (Oslo Stock Exchange). Swoim międzynarodowym doświadczeniem w brażny medycznej będzie wspierał nasze obie spółki  pod względem rozwoju nowych technologii oraz wsparcia kapitałowego.  Dzięki inwestycjom wspieranym przez Norway Grants będziemy mogli rozwijać międzynarodową sieć placówek Kinetic oraz komercjalizować terapię, rozwiązania farmakologiczne w kierunku ubytku słuchu i leczenia szumów usznych.


87654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.