Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Adam Pabiś w pytaniu na śniadanie z Ewą Chodakowską

12.17.2018

 

Zapraszamy Państwa na obejrzenie Pytania na śniadanie z Ewą Chodakowską. Tematem był stres oraz pozytywny i negatywny wpływ aktywnośći fizycznej na nasz słuch. ​

 

Pytanie na śniadanie 

 

 


 

 

Smog a szumy uszne

11.26.2018

Zapraszamy Państwa na odsłuchanie dzisiejszej  audycji w Radiu dla ciebie  (RDC) poświęconą smogu i wpływie na nasz mózg.  Poniżej link do audycji.

 

Link do audycji

 


Kinetic na sportowo

11.16.2018

W najnowszym magazynie poświęconym aktywności fizycznej Be Active znalazł się wywiad z naszym spejcalistą. Jak ćwiczyć aby nie ogłuchnąć i nie doprowadzić do szumów usznych? tego wszystkiego dowiedzą się Państwo w najnowszym magazynie.

 

 


Smog a szumy uszne

11.03.2018

Radio Czwórka rozmawiała z naszym specjalistą Adamem Pabiś o niepożądanym wpływie smogu na mikrobiomy. Jaka jest negatywna korelacja między zanieczyszczonym powietrzem a działaniem naszego mózgu, tego wszystkiego dowiedzą się Państwo z audycji poniżej.

 

Smog a szumy uszne

 

 


Sport to zdrowie? W Radiu Pik o tym jak można przez aktywność fizyczną nabawić się szumów usznych.

10.16.2018

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy przeprowadzonej z jednym z naszych specjalistów o tym jak sport może doprowadzić do nagłej głuchoty i szumów usznych. W Radiu Pik jeden z naszych audiologów poruszył temat wpływu sportu na ukrwienie ucha wewnętrznego, produkcję dobrych białek biomolekularnych oraz tego co nam może zaszkodzić.

 

Link do audycji 

 

 


8 ... 654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.