Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Udział naszej firmy w międzynarodowej konferencji poświęconej biotechnologii- BioJapan

10.06.2017

 

 

Dnia 09-13.10.2017 nasza firma będzie prezentować swoje rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne na tegorocznych targach biotechnologii w Japnii (BioJapan). Wraz z nowo powołaną spółką w Norwegii NOXA AS również zostanie zaprezentowana linia farmakologiczna dedykowana pacjentom z szumym usznym oraz ukrytym ubytkiem słuchu. 


Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii wytypowany w tematyce " Najlepsze polskie Start-upy medyczne"

04.27.2017

Serwis Pierwszy Milion, wytypował nasze obie spółki w kategorii: leczenie , do najlepszych nowo powstałych firm medycznych w Polsce . 

 

Link do artykułu. 


Problemy z internetową bądź telefoniczną rejestracją

04.10.2017

Chcielibiśmy Państwa poinformować że dnia 10-11.04.2017 (poniedziałek,wtorek) wszystkie placówki będą miały zawieszoną działalność pod względem internetowej bąź telefonicznej rejestracji pacjentów. W te dni przeprowadzamy zmianę systemu dla wszystkich placówek i może być utrudniony kontakt z rejestracją. Zapraszamy Państwa na rejsetrację już od dnia 12.04.2017 za wszelkie utrudnienia przepraszamy. 

 

 


Nasza placówka objęta programem naukowym Horizon 2020

02.08.2017

Z przyjemnością chcemy ogłosić  że nasza placówka została  zakwalifikowana do programu naukowego Horizon 2020 (Horyzonty 2020). Jest to prestiżowy program który wspiera jedynie największe odkrycia naukowe w Europie. W rywalizacji o grant biorą udział nie tylko firmy ale również największe uniwersytety medyczne, biotechnologiczne w Europie. 

 

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu nasza  placówka będzie mogła udostępnić innym szpitalom i klinikom na całym świecie urządzenie medyczyczne służące do diagnozowania rodzaju szumu usznego i  plastyczności układu nerwowego który przyczynia się do schorzenia pacjenta.

 

Informajce o programie

 


21

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.