Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Szumy uszne w pytaniu na śniadanie z naszym ekspertem

05.21.2019

 

Zapraszamy Państwa do ponownego obejrzenia dzisiejszego wywiadu z naszym ekspertem w Pytaniu Na Śniadanie który w pełni został poświęcony tematyce szumów usznych.

 

Link do wywiadu

 

 

 

 

 


Adam Pabiś i tematyka szumu usznego w pytaniu na śniadanie

01.21.2019

 

W piątkowym pytaniu na śniadanie na żywo został poruszony temat szumów usznych. Zapraszamy do ponownego bądź pierwszego obejrzenia.

 

Link do wywiadu

 


Adam Pabiś w pytaniu na śniadanie z Ewą Chodakowską

12.17.2018

 

Zapraszamy Państwa na obejrzenie Pytania na śniadanie z Ewą Chodakowską. Tematem był stres oraz pozytywny i negatywny wpływ aktywnośći fizycznej na nasz słuch. ​

 

Pytanie na śniadanie 

 

 


 

 

Smog a szumy uszne

11.26.2018

Zapraszamy Państwa na odsłuchanie dzisiejszej  audycji w Radiu dla ciebie  (RDC) poświęconą smogu i wpływie na nasz mózg.  Poniżej link do audycji.

 

Link do audycji

 


Kinetic na sportowo

11.16.2018

W najnowszym magazynie poświęconym aktywności fizycznej Be Active znalazł się wywiad z naszym spejcalistą. Jak ćwiczyć aby nie ogłuchnąć i nie doprowadzić do szumów usznych? tego wszystkiego dowiedzą się Państwo w najnowszym magazynie.

 

 


8 ... 654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.