Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Adam Pabiś w programie badawczo-naukowym Veactor mówi o nowych technologiach leczenia szumów usznych.

02.14.2022

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia programu badawczo-naukowego Veactor który jest poświęcony ochronie słuchu przed hałasem jak i nowym technologiom leczenia szumów usznych. O problematyce wypowiada się nasz specjalista Adam Pabiś . 

 

Link do programu

 

 

 

 

 

 

 

 


Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii z nagrodą Biotechnology Awards ghp Global Health & Pharma

01.12.2022


Miło nam poinformować o kolejnej zdobytej nagrodzie przez naszą firmę w kategorii Biotechnologii w konkursie prowadzonym przez międzynarodową organizację Global Health & Pharma.

Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii z nagrodą European Enterprise Awards 2021

11.10.2021

 

 

Miło nam oznajmić, że Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii otrzymało nagrodę European Enterprise Awards 2021 w kategorii - Najbardziej Innowacyjny świadczeniodawca Opieki Audiologicznej w Polsce. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony konkursowej i do zobaczenia w naszych przychodniach.

 

European Enterprise Awards

 


Badanie kliniczne terapii ARC na szumy uszne w prestiżowym magazynie klinicznym Cochrane Library

11.04.2020

W 2019 roku Kinetic prezentował swoją terapię na Kanadyjskiej konferencji Sound and Vibration 2019. W marcu nasze badanie kliniczne badające efektywność stymulacji ARC na redukcję szumu usznego zostało opublikowane w trzeciej części prestiżowego  portalu klinicznego Cochrane Library.

 

Link do badania 

 


Smog akustyczny- wpływ hałasu na zdrowie

11.25.2019

 

 

Zapraszamy Państwa na obejżenie kolejnej edycji Pytania na śniadanie poświęconej tematyce słuchu. Na pytania, prowadzących odpowiadał nasz specjalista Adam Pabiś.

 

Link do nagrania


9 ... 54321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.