Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Badanie kliniczne terapii ARC na szumy uszne w prestiżowym magazynie klinicznym Cochrane Library

11.04.2020

W 2019 roku Kinetic prezentował swoją terapię na Kanadyjskiej konferencji Sound and Vibration 2019. W marcu nasze badanie kliniczne badające efektywność stymulacji ARC na redukcję szumu usznego zostało opublikowane w trzeciej części prestiżowego  portalu klinicznego Cochrane Library.

 

Link do badania 

 


Smog akustyczny- wpływ hałasu na zdrowie

11.25.2019

 

 

Zapraszamy Państwa na obejżenie kolejnej edycji Pytania na śniadanie poświęconej tematyce słuchu. Na pytania, prowadzących odpowiadał nasz specjalista Adam Pabiś.

 

Link do nagrania


RMF FM i audycja poświęcona działaniu procesów poznawczych

10.03.2019

 

W tym tygodniu w cyklu Twoje Zdrowie w Faktach, RMF FM zajęło się tematem pamięci. Jak dbać o mózg? Jaką dietę stosować? Jak ważny jest sen? Na te wszystkie pytania odpowiadał nasz ekspert- Adam Pabiś, audiolog i neurobiolog.

 

Link do audycji 

 


W tym tygodniu w cyklu Twoje Zdrowie w Faktach, RMF FM zajęło się tematem pamięci. Jak dbać o mózg? Jaką dietę stosować? Jak ważny jest sen? Na Wasze pytania odpowiadał nasz ekspert -Adam Pabiś, audiolog i neurobiolog.

Link do audycji

 

Link

Szumy uszne w pytaniu na śniadanie z naszym ekspertem

05.21.2019

 

Zapraszamy Państwa do ponownego obejrzenia dzisiejszego wywiadu z naszym ekspertem w Pytaniu Na Śniadanie który w pełni został poświęcony tematyce szumów usznych.

 

Link do wywiadu

 

 

 

 

 


Adam Pabiś i tematyka szumu usznego w pytaniu na śniadanie

01.21.2019

 

W piątkowym pytaniu na śniadanie na żywo został poruszony temat szumów usznych. Zapraszamy do ponownego bądź pierwszego obejrzenia.

 

Link do wywiadu

 


8 ... 54321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.