Portal pacjenta +48 500 015 560

Technologie redukcji szumów usznych i ich dobór

Poniżej są przedstawione 4 rodzaje plastyczności, które zachodzą u Pacjentów z szumem usznym w różnym obrębie czasu. Jeżeli nie wiesz jaki model szumu usznego i rodzaj plastyczności posiadasz, dowiedz się poprzez konsultację audiologiczną (w klinice bądź online) i przeprowadź diagnostykę. To dzięki nim, audiolog może podjąć działanie prowadzące do wyeliminowania szumów usznych.

Po kliknięciu na poszczególny model, ukaże się strona z opisem i wytłumaczeniem jak powstaje każdy model, i do której grupy twoja osoba może się zakwalifikować. Dodatkowo do każdego modelu znajdziesz opis technologii, który należy dobrać, aby zredukować Twój szum. Na stronie możesz również pobrać broszurę technologii oraz prace badawcze dotyczące technologii.

Już dziś zadbaj o swoje zdrowie, wybierz naszą innowacyjną klinikę audiologii, która zagwarantuje Ci profesjonalne badania audiometryczne. Warszawa oraz Bydgoszcz to miasta, w których znajdują się nasze placówki, do których serdecznie zapraszamy.

Rodzaje plastyczności

Wzmocniona synchronizacja
rp1 bottom
Spontaniczna aktywność
rp2 bottom
Hiperaktywność włókien horyzontalnych
rp3 bottom
Hiperaktywność włókien ciała modzelowatego
rp4 bottom

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.