Portal pacjenta +48 500 015 560

Diagnostyka i redukcja szumów usznych online

Przedstawiamy Państwu rewolucyjny system umożliwiajacy konsultację, diagnostykę i rozpoczęcie leczenia szumu usznego bez wychodzenia z domu. Wybierając wideo konsultację z wybranym specjalistą dowiedzą się Państwo jakie badania należy wykonać, aby dopasować technologię redukcji szumów usznych do jednego z 4 modeli plastyczności, który zaszedł podczas generowania szumu usznego. System diagnostyczny został stworzony w oparciu o codzienne badania kliniczne, które wykonujemy u każdego Pacjenta w celu kwalifikacji do jednej z 4 terapii szumów usznych. Za pomocą działu diety i aktywności fizycznej dowiedzą się Państwo co trzeba jeść i jaką aktywność fizyczną wykonywać, aby terapia przyniosła jak największe rezultaty dzięki naszemu programowi klinicznemu.

DIAGNOSTYKA ONLINE

Wykonaj niezbędne badania w celu określenia twojego modelu szumu usznego nie opuszczając miejsca w którym jesteś .Wysokoczęstotliwościowa audiometria zdiagnozuje miejsce nagłego ubytku słuchu a badanie Tinnitus Tone Test (TTT) model plastyczności. Badanie wykonywane jest automatycznie z jakością badania klinicznego.

bottom
DIETA I AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

Pobierz już dziś niezbędną dietę i aktywność fizyczną która zagwarantuje ci redukcję szumu usznego bądź wysoką plastyczność układu nerwowego która przyśpieszy i zwiększy efektywność terapii.

bottom

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.