Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Kolejne badanie kliniczne potwierdzające skuteczność terapii Arc zakończone

04.05.2017

Nasza terapia adaptacji synaptycznej Arc zakończyła oficjalnie kolejny etap badania klinicznego .  Publikacja wyników badań przwidziana jest  03.05.2017 w magazynie naukowym  Plose One .

 

Oficalna strona badania klinicznego PolskaInne kraje 

 

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym badaniu klinicznym dotyczącym naszej platformy diagnostyki szumów usznych więcej informacji na stronie Badania 


Nasza placówka objęta programem naukowym Horizon 2020

02.08.2017

Z przyjemnością chcemy ogłosić  że nasza placówka została  zakwalifikowana do programu naukowego Horizon 2020 (Horyzonty 2020). Jest to prestiżowy program który wspiera jedynie największe odkrycia naukowe w Europie. W rywalizacji o grant biorą udział nie tylko firmy ale również największe uniwersytety medyczne, biotechnologiczne w Europie. 

 

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu nasza  placówka będzie mogła udostępnić innym szpitalom i klinikom na całym świecie urządzenie medyczyczne służące do diagnozowania rodzaju szumu usznego i  plastyczności układu nerwowego który przyczynia się do schorzenia pacjenta.

 

Informajce o programie

 


87654 ... 1

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.