Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Sylwestrowe poradnik ochrony słuchu w Trójce

12.31.2017

Zapraszamy na wyjątkową sylwestrową audycję w Radiu Trójka poświęconą profilaktyce oraz ochronie słuchu w tą  huczną i wyjątkową noc w roku.

 

Link do audycji 


Puls Biznesu o stworzonej przez nas technologii leczenia autyzmu

12.27.2017

 

 

 

W dniu dzisiejszym w Pulsie biznesu tematyka Autyzmu. Nasz zespół z Panią Agnieszką Lemańską na czele rozpoczął pracę nad specjalną terapią dla dzieci autystycznych której celem będzie przywrócenie neuronom lustrzanym naturalnej wysokiej aktywności. Za pomocą fizycznej kostki dziecko będzie uczyło się odwzorowywać ruch wirtualnej kostki co ma pobudzić do działania aktywność neuronów lustrzaynch i produkcję białek mono aminów w ośrodku pamięci. Dzięki takiej kombinacji będziemy w stanie regenerować połączenia neuronów lustrzanych u dzieci autystycznych których aktywność jest zaburzona.

 

Link do artykułu 

 


U TOKtora, sobotnia audycja w radiu TOK FM poświęcona zagadnieniu szumów usznych

11.06.2017

Zapraszamy Państwa do odsłuchania sobotniej audycji programu TOK FM u TOKtora która w całości była poświęcona zagadnieniu szumów usznych.

 

Odsłuchaj audycję - TOK FM  


Czat Czwórki poświęcony zagadnieniom związanym z słuchem i szumami usznymi.

10.30.2017

Zapraszamy Państwa na odsłuchanie dzisiejszej audycji "Czat Czwórki" poświęconej tematyce problemów związanych ze słuchem.

 

Audycja 


Udział naszej firmy w międzynarodowej konferencji poświęconej biotechnologii- BioJapan

10.06.2017

 

 

Dnia 09-13.10.2017 nasza firma będzie prezentować swoje rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne na tegorocznych targach biotechnologii w Japnii (BioJapan). Wraz z nowo powołaną spółką w Norwegii NOXA AS również zostanie zaprezentowana linia farmakologiczna dedykowana pacjentom z szumym usznym oraz ukrytym ubytkiem słuchu. 


987654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.