Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Innowacyjna metoda leczenia szumu usznego "made in Poland"

02.07.2018

Adam Pabiś w radiu Czwórka opowiada o leczeniu szumów usznych i problemach dotyczących słuchu.

 

Poniżej link do audycji zaprazamy 

Polskie Radio Czwórka- szumy uszne 


Jak nowe technologie wpływają na słuch?, zapraszamy na audyję w radiu TOK FM Człowiek 2.0

01.26.2018

Zapraszam do słuchania audycji "Człowiek 2.0" w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:40 i 15:40 porozmawiamy o tym, co najbardziej szkodzi naszemu słuchowi i jak można temu zaradzić.

 

Poniżej link do audycji 


Nowy inwestor Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii oraz Bioacoustic sp.z.o.o

01.22.2018

Chcielibyśmy poinformować że od 01.02.2018 roku do naszych spółek dołączy zagraniczny kapitał w postaci nowego inwestora. Frode Marc Bohan jest właścicielem takich spółek farmakologicznych jak ImunoPharma Japan, Natto Pharma Norway/USA notowanych na Norweskiej giełdzie (Oslo Stock Exchange). Swoim międzynarodowym doświadczeniem w brażny medycznej będzie wspierał nasze obie spółki  pod względem rozwoju nowych technologii oraz wsparcia kapitałowego.  Dzięki inwestycjom wspieranym przez Norway Grants będziemy mogli rozwijać międzynarodową sieć placówek Kinetic oraz komercjalizować terapię, rozwiązania farmakologiczne w kierunku ubytku słuchu i leczenia szumów usznych.


Szumy uszne a palenie papierosów

01.21.2018

Palenie papierosów niekoniecznie wiąrze się z szumami usznymi i ubytkiem słuchu. Istnieje jednak coraz więcej badań wskazujących na korelację między patologią słuchu a tym niezdrowym nałogiem. W ostatnim tygodniu pojawił się artukuł w Polskiej Agencji Prasowej oraz w magazynie Mam Dziecko na ten temat. Komentarza udzielił Adam Pabiś, specjalista Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii.

 

Link Poska Agencja Prasowa

Link Interia Mam Dziecko


Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii oficjalnym partnerem Science Innovation Union

01.04.2018

W marcu w Katowicach, odbędzie się  światowej klasy konferencja naukowa prowadzona przez Science Innovation Union. Organizacja została stworzona przez członków zespołów takich uczelni jak Oxford , Harvard, Cambridge i dotyczy innowacji w medycynie. Jednym z gości wykładów będzie specjalista  Adam Pabiś Kinetic-CNA oraz Tessa Davis Cambridge Frankfurt w tematyce "Jak Start-up może zrewolucjonizować diagnostykę i leczenie". 

 


987654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.