Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Szumy uszne a palenie papierosów

01.21.2018

Palenie papierosów niekoniecznie wiąrze się z szumami usznymi i ubytkiem słuchu. Istnieje jednak coraz więcej badań wskazujących na korelację między patologią słuchu a tym niezdrowym nałogiem. W ostatnim tygodniu pojawił się artukuł w Polskiej Agencji Prasowej oraz w magazynie Mam Dziecko na ten temat. Komentarza udzielił Adam Pabiś, specjalista Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii.

 

Link Poska Agencja Prasowa

Link Interia Mam Dziecko


Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii oficjalnym partnerem Science Innovation Union

01.04.2018

W marcu w Katowicach, odbędzie się  światowej klasy konferencja naukowa prowadzona przez Science Innovation Union. Organizacja została stworzona przez członków zespołów takich uczelni jak Oxford , Harvard, Cambridge i dotyczy innowacji w medycynie. Jednym z gości wykładów będzie specjalista  Adam Pabiś Kinetic-CNA oraz Tessa Davis Cambridge Frankfurt w tematyce "Jak Start-up może zrewolucjonizować diagnostykę i leczenie". 

 


Sylwestrowe poradnik ochrony słuchu w Trójce

12.31.2017

Zapraszamy na wyjątkową sylwestrową audycję w Radiu Trójka poświęconą profilaktyce oraz ochronie słuchu w tą  huczną i wyjątkową noc w roku.

 

Link do audycji 


Puls Biznesu o stworzonej przez nas technologii leczenia autyzmu

12.27.2017

 

 

 

W dniu dzisiejszym w Pulsie biznesu tematyka Autyzmu. Nasz zespół z Panią Agnieszką Lemańską na czele rozpoczął pracę nad specjalną terapią dla dzieci autystycznych której celem będzie przywrócenie neuronom lustrzanym naturalnej wysokiej aktywności. Za pomocą fizycznej kostki dziecko będzie uczyło się odwzorowywać ruch wirtualnej kostki co ma pobudzić do działania aktywność neuronów lustrzaynch i produkcję białek mono aminów w ośrodku pamięci. Dzięki takiej kombinacji będziemy w stanie regenerować połączenia neuronów lustrzanych u dzieci autystycznych których aktywność jest zaburzona.

 

Link do artykułu 

 


U TOKtora, sobotnia audycja w radiu TOK FM poświęcona zagadnieniu szumów usznych

11.06.2017

Zapraszamy Państwa do odsłuchania sobotniej audycji programu TOK FM u TOKtora która w całości była poświęcona zagadnieniu szumów usznych.

 

Odsłuchaj audycję - TOK FM  


87654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.