Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

U TOKtora, sobotnia audycja w radiu TOK FM poświęcona zagadnieniu szumów usznych

11.06.2017

Zapraszamy Państwa do odsłuchania sobotniej audycji programu TOK FM u TOKtora która w całości była poświęcona zagadnieniu szumów usznych.

 

Odsłuchaj audycję - TOK FM  


Czat Czwórki poświęcony zagadnieniom związanym z słuchem i szumami usznymi.

10.30.2017

Zapraszamy Państwa na odsłuchanie dzisiejszej audycji "Czat Czwórki" poświęconej tematyce problemów związanych ze słuchem.

 

Audycja 


Udział naszej firmy w międzynarodowej konferencji poświęconej biotechnologii- BioJapan

10.06.2017

 

 

Dnia 09-13.10.2017 nasza firma będzie prezentować swoje rozwiązania diagnostyczne i terapeutyczne na tegorocznych targach biotechnologii w Japnii (BioJapan). Wraz z nowo powołaną spółką w Norwegii NOXA AS również zostanie zaprezentowana linia farmakologiczna dedykowana pacjentom z szumym usznym oraz ukrytym ubytkiem słuchu. 


Audycja w Polskim Radiu poświęcona szumom usznym

09.11.2017

Zapraszamy Państwa na odsłuchanie dzisiejszej audycji w Polskim Radiu poświęconej zagadnieniu szumów usznych.

 

Link do audycji


Puls Biznesu o naszej nowej technologii redukcji szumów usznych powstałych na tle somatosensorycznym.

06.22.2017

W 2016 roku zdobyliśmy grant Horizon 2020 który zbudowany jest z dwóch faz. Pierwsza faza została zakończona, polegała ona na weryfikacji  rynku i potrzeb pacjenta. Druga faza ma za zadanie wprowadzenie naszej nowej terapii dla grupy pacjentów z szumem usznym który powstaje na drodze słuchowej w połączeniu z aktywnością somatosensoryczną. Technologia jest dostępna na aplikację na zegarki Samsung oraz iWatch. Oficjalna premiera terapii i udostępnienie jej na rynek Polski i zagraniczny odbędzie się tuż po zakończeniu drugiej fazy programu Horizon 2020.

 

Artykuł dostępny poniżej ,

 

Puls Biznesu

 

Skrót do artykułu


7654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.