Portal pacjenta +48 500 015 560

Aktualności

Kinetic na sportowo

11.16.2018

W najnowszym magazynie poświęconym aktywności fizycznej Be Active znalazł się wywiad z naszym spejcalistą. Jak ćwiczyć aby nie ogłuchnąć i nie doprowadzić do szumów usznych? tego wszystkiego dowiedzą się Państwo w najnowszym magazynie.

 

 


Smog a szumy uszne

11.03.2018

Radio Czwórka rozmawiała z naszym specjalistą Adamem Pabiś o niepożądanym wpływie smogu na mikrobiomy. Jaka jest negatywna korelacja między zanieczyszczonym powietrzem a działaniem naszego mózgu, tego wszystkiego dowiedzą się Państwo z audycji poniżej.

 

Smog a szumy uszne

 

 


Sport to zdrowie? W Radiu Pik o tym jak można przez aktywność fizyczną nabawić się szumów usznych.

10.16.2018

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy przeprowadzonej z jednym z naszych specjalistów o tym jak sport może doprowadzić do nagłej głuchoty i szumów usznych. W Radiu Pik jeden z naszych audiologów poruszył temat wpływu sportu na ukrwienie ucha wewnętrznego, produkcję dobrych białek biomolekularnych oraz tego co nam może zaszkodzić.

 

Link do audycji 

 

 


Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii rozpoczyna współpracę z Niemieckimi przychodniami

09.24.2018

Nasz zespół przychodni rozpoczął współpracę z niemiecką siecią Lummomed pod względem dostarczenia terapii adaptacji synaptycznej ARC na rynek Niemiecki. Lummomed specjalizuje się z w leczeniu szumów usznych na tle somatosensorycznym i zauważa potencjał w zastosowaniu naszych terapii w swoich placówkach. Lummomed zostanie naszym oficjalnym partnerem na terenie Niemiec oraz Dani. 


Audytcja w Tok FM poświęcona szumom usznym oraz takim zaburzeniom jak autyzm.

09.14.2018

Zapraszamy Państwa do odsłuchania audycji  w radiu TOK FM w której uczestniczył nasz specjalista Adama Pabiś. Tematyką audycji były zagadnienia dotyczące autyzmu, szumów usznych. 

 

Link 

 

 


9 ... 7654321

Strona:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.